Powiem krótko, wczoraj rozpoczął się kolejny (3) sezon mojego ulubionego serialu - The Big Bang Theory/Teoria Wielkiego Podrywu.

Why?!

Dawno nie oglądałem tak udanego serialu, pobił nawet IT Crowd, który również mi się podobał. 2 sezony - 59 odcinków pochłonąłem w jakieś 4 dni (cieszę się ostatnimi dniami wakacji), dziś tak sobie przeszukiwałem sieć kiedy natrafiłem na informację o rozpoczęciu emisji 3 sezonu serialu.

Fabuła

Serial o przygodach typowych nerdów, rzadko ruszają z domu, poza pracą i miejscami które znają, prowadzą głupkowate dyskusje i ciągle rozmawiają w sposób obcy zwykłemu śmiertelnikowi. Jednak pewnego dnia pojawia się piękna Penny, która burzy ich hierarchię i tworzy masę zabawnych przygód...

Jeszcze tylko kilka słów...

... zanim rozpocznę oglądanie kolejnego odcinka. Uwaga serial wciąga, ogląda się kilka odcinków pod rząd i nie zdaje sobie sprawy z upływu czasu...

Znalazłem też informację, która bardzo zadowoli wszystkich fanów serialu. Oprócz sezonu 3 który rozpoczął się wczoraj (kolejne odcinki 28.09, 05.10) zostanie nakręcony jeszcze 4 sezon.

Już przed dwoma tygodniami zaczęły krążyć pogłoski, że stacja CBS ma zamiar zamówić kolejny sezon "The Big Bang Theory". Wysokie wyniki oglądalności i przyjazne głosy krytyków dawały nadzieję na kontynuację sitcomu. Plotki się potwierdziły i wiadomo już, że CBS doszła do porozumienia z producentem serialu, studiem Warner Bros. dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się przygodami Sheldona i spółki przez kolejne dwa sezony, po 22 odcinki w każdym.

hatak.pl

Na temat The Bing Bang Theory pisano na Joggerze również tutaj i tutaj.Comments

comments powered by Disqus